eşya depolama

Beyoğlu Eşya Depolama

Evimiz ve iş yerimiz her zaman için özel eşyalarla kullanılabilir. Birlikte yaşadığımız eşyalarımız bazen fazlalık olur. Bu gibi durumda değerli eşyalarımızı saklamak için yer ararız ve genellikle evin bir odasını feda ederiz. Bazen de çatı ve bodrum gibi sağlıksız ortamlarda eşyamızı saklarız. Eşyanın çürümesine ve deforme olmasına neden olan bu yöntemler yerine eşya depolama hizmetimizi tercih ederek değerli eşyalarınız için uygun ortam oluşturabilirsiniz.

Eşyaların çürümesine neden olan nemli ve tozlu depolar birkaç yılda eşyalarınızın zarar görmesine neden olur. Her an çalınma riskine sahip olması nedeniyle nemli ve tozlu depolar tercih edilmemelidir.

Neden Depolama Hizmetimiz Tercih Ediliyor?

Nakliye hizmetleri kategorisinde öne çıkan depolama hizmetimiz, diğer eşya saklama yöntemlerinden daha ekonomik ve daha güvenli olduğu için tercih ediliyor. Bu hizmetimizde müşterimiz depolama ücreti ödüyor ancak hizmet içerisindeki nakliye için her hangi bir ücret ödemiyor.

Depolama hizmetimizin tercih edilmesinin birçok avantajı var ve en büyük avantajı bizce güvenli ve ekonomik olmasıdır. Her zaman için iletişim numaralarımızı aramak suretiyle eşya depolama hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Kısa Sürede Eşyalar Depoda

Elemanlarımız şehrin güvenli yollarını tercih ederek adresinize geliyor ve yine güvenli yolları tercih ederek eşyalarınızı ücretsiz depoya taşıyor. Taşıma işlemlerinde eşyanın zarar görmemesi gerekiyor. Personelimiz bunun için özel paketleme, ve özel eşya yükleme yöntemlerini tercih ediyor. Şoförlerimiz de aynı titizlikle eşyaları güvenli yollardan depoya ulaştırıyor. Depoya ulaşan ekibimiz buradaki görevlilere eşyayı teslim ediyor.

Depoda Kişiye Özel Odalar

Depoya ulaşan eşyalarınız size özel ayrılmış olan kısma kilitleniyor. Anahtarı ister alırsınız, isterseniz emanet bölümümüze teslim edersiniz. Eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz ve istediğiniz süre zarfında depomuzda misafir ediyoruz. Eşyanızın depolama süresini uzatmak isterseniz bu durumda bizi aramanız yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz istediğiniz süre uzatma işlemini not ediyor.

Eşya Depolarımızın Genel Özellikleri

Müşterimizin en çok merak ettiği konu depolarımızın güvenliği ve binaların gerekli iklimlendirme özelliğine sahip olup olmadığıdır. Müşterilerimiz isterse depolarımızı gezebilir. Hizmet kalitemizi yakından görebilir. 

Depolarımızda;

  • Güvenlik görevlilerimiz her daim hazırdır ve güvenlik kameralarını her zaman kontrol ediliyor.
  • Binalarımız güvenli mahallelerde yer alıyor. Hırsızlık gibi olaylar depomuzda yaşanmıyor.
  • Depolarımızda düzenli temizlik, ilaçlama ve bakım işlemleri yapılıyor. Her bakımdan gerekli bütün işlemler aksatılmadan programa uygun yapılıyor.
  • Tesisat bakımı ve diğer bakım işlemleri ekibimiz tarafından gerçekleşiyor.
  • Depolarımızda bütün işler özel program çerçevesinde güncelleniyor.

Hizmette kaliteyle tanışmak isteyenler için özel nakliye çözümlerimiz istediğiniz eşya depolama çözümlerini kapınıza getiriyor.

365 Gün Eşya Depolama

Pratik yöntemlerle hizmet veren ekibimiz yılın her gününde aynı hizmet kalitesini sunuyor. Depolamada yaz kış demeden profesyonel çözüm seçenekleri sunuyoruz. Havalar sıcak olsun soğuk olsun ekibimiz hızlı ve etkili bir şekilde eşyaları depoluyor. Bu işlemde eşyalar köpüklü kutulara yerleştiriliyor. Balonlu naylonlarla eşyanın etrafı sarılıyor ve çizilme gibi deformasyondan korunuyor.

Eşyalara Özel Güvenli Odalar

Bütün iklim şartlarına dayanıklı olan binamızda her bölüm kişiye özeldir. Bir bölümde birden fazla müşterinin eşyası saklanmaz. Bu nedenledir ki eşya depolama hizmeti tercih edilen bir hizmettir. Sandık, kutu ve benzeri malzemeler firmamız tarafından temin ediliyor.

Müşterimiz sadece müşteri hizmetlerini arıyor ve hizmet talebinde bulunuyor. Ekibimiz de talep üzerine hareket ediyor. Evinize gelmeden telefon açıyoruz ve evde olup olmadığınızı kontrol ediyoruz. Son anda işiniz çıkarsa bizi aramanız ve durumdan haberdar etmeniz yeterlidir.