Bayrampaşa Eşya Depolama

Depoya götürülecek eşyaların yerinden alınması, pratik bir şekilde paketlenmesi ve güvenli bir şekilde yüklenmesi, güncel eşya depolama hizmetimizin bölümlerini oluşturuyor. Nakliyeciliğin şubelerinden biri olan depolama hizmeti sadece eşyanın dört duvar arasında saklanması değildir. Bu hizmette müşterimiz eşyaların taşınması masrafından kurtuluyor. Depomuzda kişiye özel olan bölümlerde istenilen süre boyunca eşyalar saklanabilir.

Eşya Depolamada Pratik Çözüm

Evlerde, imalathanelerde, fabrikalarda ve daha birçok yerde fazla eşya ortaya çıkabilir. Taşınma ve benzeri nedenlerle ortaya çıkan fazla eşyalar yok pahasına satılmamalıdır. Sıradan depolara, merdiven altlarına veya çatı aralığına eşyalar saklanmamalıdır. Bu gibi yerlerde ısıtma ve soğutma problemi meydana geliyor. Ayrıca oluşan nem eşyaların mekanik yapısını olumsuz etkiliyor.

Depolarımızda kişisel odalarda saklanan eşyalar daha ekonomik bir şekilde saklanamaz. Özel depo, dükkan ve ev kiraları astronomik rakamlara ulaşmış durumda. Ev eşyalarının istenilen sürede saklanabilmesi için firmamızın etkili eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyuluyor.

Ekonomik Eşya Saklama Yöntemi

Depo ve benzeri yerlerin kiraları her geçen gün artarken depolama hizmetimiz daha makul fiyatlarla eşyaları saklıyor. Hizmet programımızın ilk adımı olan eşyaların yerinden alınması işlemi de bu kategoride önemli bir konu. Eşyaların saklanması kadar güvenliği, nem ve rutubetten korunması gibi konular da önemlidir. Eşyaların özenle depolandığı binalarımızda bütün eşya depolama seçenekleri bir arada bulunuyor.

Eşyaların saklanmasında ucuz depolar çözüm değil. Depolamada hesaplanması gereken durumlar söz konusudur. Eşyanın paketlenmesi, yüklenmesi, depoya götürülmesi, güvenliğinin sağlanması, eşyanın yeniden adresine getirilmesi ayrı ayrı masraflardır. Servis çalışanlarımızın gerçekleştirdiği depolama hizmetinde bütün bu aşamalar bir arada sunuluyor.

Depolarımız Güvenli Bölgede

Müşterilerimizi merak ettiği konuların başında deponun güvenliği yer alıyor. Depo binasının bulunduğu yer güvenlidir. Binalarımız kameralı olmakla birlikte aynı zamanda gerekli güvenlik elemanlarına da sahiptir. Hızlı olmakla birlikte aynı zamanda pratik olan eşya depolama hizmetimizde eşyalar 24 saat boyunca izleniyor. Güvenlik elemanlarımız binayı düzenli bir şekilde kontrol ediyor.

Binamızdaki tesisatlar her zaman kontrol ediliyor ve gerekli bakım işlemleri ihmal edilmiyor. Acil durumlarda yani yangın, deprem ve benzeri durumlarda öncelikle müşterinin eşyaları dışarı çıkarılıyor.

Günlük, Aylık ve Yıllık Depolama

Depolamada merak edilen konulardan biri de depolama işleminin süresidir. Aylık depolamanın yanı sıra yıllık ve günlük depolama seçenekleri bu kategoride tercih ediliyor. Bu konuda müşterimiz istediği depolama seçeneklerini tercih ediyor. Kısa süreli depolamanın yanı sıra uzun süreli depolama seçenekleri de tercih ediliyor.

Eşyalar Yerinden Alınıyor

Depolama hizmetimizin en önemli hususu eşyanın yerinden alınması işlemidir. Bu işlem için firmamızın filosundaki modern araçlar tercih ediliyor. Araç filomuzu kullanan şoförler de aynı tecrübeye sahiptir.

Müşteri hizmetlerimize bıraktığınız adrese personelimiz söz verdiği sürede ulaşıyor. Ekibimiz bu aşamadan sonra eşyaları paketliyor ve paketleme işleminin ardından eşyaları seri bir şekilde yüklüyor. Yükleme işleminde eşyanın genel yapısı öncelikli konudur. Yani eşyaların istihap haddi yani üzerine yük alma özelliği dikkate alınıyor.

Online Ev Eşyası Depolama Çözümü

Şirketimizin sitesi her zaman için taleplerinizi değerlendiriyor. Evde, iş yerinde, tatilde veya başka bir yerden bizi arayıp adresinizi verebilirsiniz. Personelimiz verdiğiniz adrese söz verdiği zaman zarfında ulaşıyor ve eşyaları seri bir şekilde paketliyor. Ekibimizin deneyimli elemanları, bütün aşamalarda kaliteli hizmeti ön planda değerlendiriyor.

Bu hizmette depolar her eşyaya göre tasarlanmıştır. Bütün sektörlere özel eşya depolama seçeneği sunuyoruz. Hizmetimiz yılın her gününde dört mevsim devam ediyor. Yeni depolama yöntemleriyle hizmet kalitemizi artırmaya devam ediyoruz.